Co jest grane w Home Rider ?

Grzegorz Turnau – muzyka teatralna

   W studio Home Rider od kilku lat regularnie pracujemy nad ostatecznym kształtem muzyki Grzegorza Turnau do różnych spektakli teatralnych. Zakres współpracy bywa różny i szeroki – od przygotowania aranżacji i instrumentacji wraz z materiałami dla muzyków, po ostateczne miksy, produkcję i postprodukcję gotowych soundtracków.

PRZYGODY SINDBADA
Teatr Muzyczny w Gdyni
ZIELONA GĘŚ
Teatr Miejski w Gdyni
PINOKIO
Teatr im. J. Słowackiego w Krakowie
PODRÓŻE GULIWERA
Teatr Polski w Warszawie
KRZESIWO
Teatr Lalka w Warszawie
KRAWIEC NITECZKA
Teatr Lalka w Warszawie
KRÓL MARIONETEK
Teatr Lalka w Warszawie
KARAMPUK
Teatr Lalka w Warszawie
PTAK ZIELONOPIÓRY
Teatr Lalka w Warszawie
RYCERZ GWIAZDY WIGILIJNEJ
Teatr Lalka w Warszawie
SKRZATY DOMOWE
Teatr RABCIO w Rabce - Zdrój
BOSKA KOMEDIA
Teatr Lalka w Warszawie
Muzyka teatralna

ALICJA W KRAINIE CZARÓW

   W studio Home Rider kompleksowo powstała muzyka Pawła Piątka do spektaklu „Alicja w Krainie Czarów” w Teatrze Lalka w Warszawie w reż. Aleksieja Leliavskiego i scenografią Martyny Kander.

ŚPIĄCA KRÓLEWNA

   W studio Home Rider została nagrana muzyka i powstały efekty dźwiękowe do spektaklu „Śpiąca Królewna” wystawianego w Teatrze Laka w Warszawie. Jest to sceniczna adaptacja archiwalnego słuchowiska radiowego Hanny Januszewskiej wg Ch. Perrault. Muzykę skomponował Jerzy Wasowski a opracowania aranżacyjnego na podstawie oryginalnych partytur dokonał Paweł Piątek.

Muzyka filmowa

BÓG W KRAKOWIE

  W studio Home Rider powstały aranżacje oraz większość śladów do ścieżki dźwiękowej najnowszego autorskiego filmu Dariusza Reguckiego. Resztę zrealizował i całość zmiksował Darek Grela w Nieustraszonych Łowcach Dźwięku a Paweł Piątek był „kierownikiem muzycznym” całego projektu .